Gadżety reklamowe do telefonów komórkowych

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Telefony komórkowe otaczają nas z każdej strony. Najłatwiej to dostrzec w czasie jazdy autobusem komunikacji miejskiej. Ktoś rozmawia, ktoś dostaje SMS, ktoś gra w grę na telefonie. Lista możliwości tego niepozornego urządzenia jest bardzo długa. Telefonem możemy zapłacić za zakupy, słuchać swoich ulubionych piosenek, nagrywać krótkie filmiki. Zdaje się, że mało kto sprawdza godzinę na zegarku – odruchowo wyciągamy telefon z kieszeni. Te wszechobecne telefony komórkowe zrodziły potrzebę dołączania do nich różnorakich gadżetów. I owe gadżety możemy kupić w sklepach z telefonami, w internecie, a nawet w osiedlowym kiosku.

Zacznijmy od etui. Te gadżety reklamowe mają chronić nasze telefony przed zarysowaniem. O taką rysę nietrudno w damskiej torebce lub plecaku. Kolorystyka i wzornictwo pozwalają na swobodne dopasowanie etui do własnych preferencji i potrzeb. Silikonowe etui imitują inne przedmioty (na przykład kasetę magnetofonową). Te z materiału można uprać. Etui różnią się wielkością, przy zakupie pamiętajmy by dopasować je do wymiarów swojego telefonu.

Kolejne praktyczne gadżety reklamowe do telefonu do podstawki. Utrzymują one telefon we właściwej pozycji i co ważne, w widocznym miejscu. Możemy spojrzeć na wyświetlacz telefonu bez potrzeby brania urządzenia do ręki. Same podstawki prezentują się znakomicie, nawet bez telefonu. Ich kształty są ukłonem w stronę wyobraźni. Telefony mogą stać, a nawet leżeć, w pantofelkach, leżakach, instrumentach muzycznych i zwierzątkach.

Mamy w co włożyć i na czym postawić nasze komórki. Na rynku dostępne są również gadżety reklamowe, które można przyczepić do telefonu. Miłośnikami takich rozwiązań są szczególnie najmłodsi użytkownicy. Przyczepiamy serduszka, znaki zodiaku, misie, piłki i loga firm, które nam tę zawieszkę sprezentowały.

Nowością na rynku jest niezwykle praktyczna półka (a właściwie półeczka) na telefon. Korzystamy z niej w czasie ładowania telefonu. Komórka nie leży już na podłodze, a właśnie na owej półeczce. I nawet kabel od telefonu nie będzie się nam plątał pod nogami.

Jedno przemyślenie nt. „Gadżety reklamowe do telefonów komórkowych”

Możliwość komentowania jest wyłączona.